Main page
Czasowe zamknięcie
Check in
Check out

Czasowe zamknięcie

16 March 2020

Kochani Goście,

Po raz pierwszy w historii naszej działalności podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu naszych Apartamentów na krótki najem i Restauracji. Pokoje i apartamenty na długi najem pozostają otwarte. 

Zważywszy na obecną sytuację oraz przede wszystkim mając na uwadze bezpieczeństwo Gości, Pracowników i ich rodzin, Arche Residence Łódź oraz Restauracja ArcheVita będą zamknięte w terminie od 16 marca do 25 marca 2020 roku włącznie. Ze względu na dynamiczną sytuację o dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania obiektu na bieżąco informować będziemy na naszym profilu na Facebooku oraz stronie www.

Działy recepcji i sprzedaży będą w najbliższym czasie w kontakcie ze wszystkimi Gośćmi, którzy dokonali rezerwacji w terminie zamknięcia apartamentów i restauracji, aby zaproponować rozwiązania zgodne z Państwa oczekiwaniami. W przypadku pytań dotyczących bieżących rezerwacji jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 422 08 10 10 oraz adresem e-mail recepcja@archeresidencelodz.pl

Jednocześnie informujemy, że cały czas możecie Państwo dokonywać rezerwacji na późniejsze terminy. Nasz Dział Recepcji pomimo zamknięcia Apartamentów i Restauracji pracuje codziennie pomiędzy 8:00 a 20:00. Jeżeli będziecie potrzebować wsparcia lub pomocy w organizacji noclegu w naszym mieście chętnie pomożemy. Pozostajemy do dyspozycji pod poniższymi kontaktami:

Indywidualne rezerwacje pokoi i apartamentów

Dział Recepcji

422 08 10 10

recepcja@archeresidencelodz.pl

Grupowe rezerwacje pokoi, sal konferencyjnych oraz rezerwacje restauracyjne

Katarzyna Pasieczyńska

506 074 274

kpasieczynska@arche.pl

Daria Półgrabia

505 125 745

dpolgrabia@arche.pl

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Życzymy Wam spokoju i zdrowia.

 

Dyrekcja i pracownicy Arche Residence Łódź oraz Restauracji ArcheVita

Check on a map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close