Strona główna
Im wcześniej tym taniej
Przyjazd
Wyjazd

Im wcześniej tym taniej

14 maja 2019

W zeszłym tygodniu na nocnym niebie Łodzi rozbłysła kolejna wielka gwiazda - Lenny Kravitz. Koncert był wielkim sukcesem. Piosenkarz nie zawiódł i jak ma to w zwyczaju wszedł w publiczność. Uczestnicy koncertu, których mieliśmy przyjemność gościć w Hotelu Tobaco byli podekscytowani i jeszcze długo po koncercie nie mogli zasnąć. 

To była jedna z wielu niezapomnianych nocy w Łodzi. A przed nami kolejne koncerty sław światowego formatu. Przy takich okazjach, w naszym mieście jest trudniej o nocleg w dobrym hotelu. Zazwyczaj pokoje wyprzedają się w kilka dni po ogłoszeniu koncertu. Podobnie było i u nas tym razem. Wszystkie hotele znajdujące się najbliżej Atlas Areny wyprzedały się chwilę po ogłoszeniu daty koncertu. Dla wszystkich, którzy następnym razem też chcą na koncert pójść piechotą, mamy dobrą radę - razem z biletem na jakiekolwiek wydarzenie na Atlas Arenie rezerwujcie od razu nocleg. Zróbcie to na przykład w naszym siostrzanym obiekcie - Hotelu Tobaco, który położony jest najbliżej Atlas Areny. Poczujcie klimat designerskiego hotelu pełnego ludzi dzielących tę samą pasję co Wy!

Oczywiście my również nie pozostajemy w tyle. W terminie koncertów zazwyczaj mamy wolne pokoje i apartamenty do ostatniej chwili. Dla wszystkich fanów muzyki dodatkowo przygotowaliśmy niespodziankę - zorganizujemy transport na koncert za darmo! Odległość przestaje mieć znaczenie! 


I na koniec - pamiętajcie - im wcześniej rezerwujecie tym taniej płacicie!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij