Main page
, Łódź
Check in
Check out

Apartamenty Arche Residence są usytuowane w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Śródmieście przy zbiegu ulic: Kopcińskiego, Uniwersyteckiej, Pomorskiej oraz al. Grzegorza Palki.

Obiekt położony jest w północno-wschodniej części Śródmieścia Łodzi. Doskonałe skomunikowanie drogowe pozwala dotrzeć stąd sprawnie do każdego punktu w mieście - nie tylko za pomocą samochodu ale i transportu miejskiego.

Nie tylko poruszanie się po Łodzi nie stanowi problemu. Sam wyjazd z miasta jest również ułatwiony. Wszystko za sprawą autostrady A1 , do której zjazd poprowadzony jest drogą nieopodal Arche Residence.

Ulica Jana Matejki, przy której się mieści apartamentowiec, to oaza ciszy i spokoju. Zatopiona w zieleni okolica zachęca do spacerów swoimi ścieżkami wśród drzew i krzewów.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie i sale fitness, prywatne centrum medyczne oraz miejski park. Tuż po drugiej stronie ulicy znajduje się jeden z najnowocześniejszych biurowców w Łodzi - Green Horizon oraz Wydział Prawa i Wydział Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego.

 

ul. Jana Matejki 11
90- 237 Łódź, Polska

Check on a map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close